čtvrtek 18. srpna 2016

Už jen 7 dní !

Ahojte ♥

Je 18.8.2016 21:15 a já se rozhodla napsat velmi hlubokou myšlenku na blog...
a jako bonus, už mi zbývá jen 7 dní...


Nebojte! Neumírám, v takové situaci bych si nedovolila vtipkovat :)
Zkoušky se mi pomalu blíží a já se stihla naučit pár důležitých bodíků, u kterých si myslím, že mi "moje" získané vědomosti budou stačit:)

Přemýšlela jsem, že bych mohla dělat každý den článek o své přípravě na zkoušky, napsat své pocity, co jsem se stihla doučit, v čem jsem trochu na "vážkách"atd... zkrátka den ze života studenta :D, který se připravuje na doklasifikování předposledního ročníku na střední.

V hlavě mi koluje hodně myšlenek, přeci jen si na vzdělání dost zakládám a beru to jako samozřejmost nutnou pro žití kvalitního života.

Ale znáte to, kdy občas se k vám dostanou "myšlenky", které byste si nejraději ani nechtěli připouštět, jako je např. fakt, co by se stalo, kdybych to neudělala ? Co bude dál? Jak to vysvětlím své rodině? Co práce, peníze apod.? Uživím se?

Většina z nás žijeme v domnění, že ŠKOLA a VZDĚLÁNÍ je klíčem k získání dobré práci a platu.
Opravdu?

Znám pár případů, kde člověk měl jen základní vzdělání, a přesto dělá v životě to, co ho baví a i živí... ( Touha s Tomášem, Freescoot -> youtubeři )
link: Touha s Tomášem , Freescoot 

Neříkám ale, že by takové štěstí mohlo potkat kohokoliv z nás, proto chci zvládnout zkoušky, abych měla tzv. "Eso v rukávu".

Heslo dne:

 " Vím, že nic nevím". - SókratésŽádné komentáře:

Okomentovat

Follow Us @soratemplates