pátek 19. srpna 2016

6 dní

Ahojte ♥

Je 19.8. 2016 16:28 a já jsem vám přišla napsat článek , jak jsem na tom s učením apod.

Včera jsem si dala za úkol, že vás budu pravidelně (denně) informovat o svých pokrocích v učení, myslím ( a doufám), že by vás to mohlo zajímat nebo alespoň poučit, aby jste nikdy nic neodkládali na všechny posledky a veškeré další, ač třeba sebevíc důležitější věci (lékař apod.) přesunuly na jiné datum, protože byste mohli dopadnout jako já. Klasifikaci mít odloženou na konec prázdnin.

Pořád se uklidňuji tím, že to bude pro mě taková "příprava" na maturitu, která by mě čekala již tento školní rok.
( Zkoušky jsou totiž komisionální, tj. komise složená z vyučujícího pro daný předmět, přísedícího a ředitele či zástupce školy). Naštěstí jsem velmi komunikativní člověk, takže bych neměla mít problém hovořit před komisí. Navíc bonus je ten, že ředitel i zástupce jsou fajn chlapíci, takže doufám, že se mi to povede a přesvědčím je svými schopnostmi a nabytými informacemi.

Abych pravdu řekla, baví mě získávat nové zkušenosti, informace, ale strašně mě unavuje to učení se...
Věřím, že nejsem sama, někomu zkrátka stačí jen poslouchat výklad od učitele ( u mě to platí jen pro základy společenských věd), ale já s tím mívám velké potíže.

Kde jsou ty slova pana J. Á. Komenského, že škola by měla být hrou ?

Dnes mám naplánováno se jít učit v 18:00 hod, je to jediná doba, kde je všude klid a já se mohu tím pádem dobře soustředit.

Abyste si nemysleli, že jen řeším učení, dávám si zase trošku do těla, jelikož jsem za poslední dny nehnula ani brvou, rozhodla jsem se pokračovat v běhání a procházkách s JessieElle. Jednak si pročistím hlavu, zhubnu nějaký to kilčo a zároveň vyvenčím svoji fenku.

PS: Nerada se fotí :D s někým, sama je úplná modelka...


Žádné komentáře:

Okomentovat

Follow Us @soratemplates