neděle 14. srpna 2016

Shopping centrum♥ Ready to go♥ Be happy♥

Ahojte ♥

Dnes máme neděli a já vstávala celá polámaná s rozbolenou hlavou... migréna, možná menší stres z blížících zkoušek,které mě čekají.
Ovšem jako správná "ženská", si vím rady a hned, jakmile jsem uvařila, rozhodla jsem se jít ven, na čerstvý vzduch a při té příležitosti navštívit tetu se strýcem.

Teta měla už plán, že se půjdou projít do nově vybudovaného centra, které jsem vám už představovala z jednom mých předešlých článcích. Neváhala jsem a přidala se k nim.
 (Abych vše uvedla na pravou míru , už před odchodem z domu jsem měla v plánu vytáhnout tetu do nového "centra", neboť jsem s sebou vzala i foťák, jako správná blogerka, že?)Mnoho povyku pro nic...


Tak jednoduše by se dal nazvat můj dojem z centra. Jedině, co jsem si fakt užila, byla drogerie Teta. Zjistila jsem, že má stojánek s Catrice kosmetikou, což je pro mě absolutně skvělé zjištění, neboť, jsem odběratelkou korektoru této značky a také ušetřím 100 kč za poštovné, které jsem musela dávat při nákupu online :D.Když už jsem byla v té drogerii, musela jsem udělat menší reboot a vyfotit vám některé produkty mých oblíbených značek...


Dermacol

- řasenky jako Devil lash jsou velmi oblíbeným produktem všech blogerek....

Gabriella Salvete

- zmatňující primer je rozhodně dobrý pro mastnou i smíšenou pleť :)


Freedom

- sestřička Rimmel London známá především paletkami a laky na nehty...jak jsem tak tam stála, musela jsem si hodně rozmýšlet, zda si s sebou nějakou neodnesu, protože vybírat bylo opravdu z čeho.


Pak jsem ale přestoupila vedle dalšího regálu a zase jsem se na chvíli zaměřila na něco jiného...

essence

- stále s kolekcí Try it. Love it!

- docela si chválí make up, myslím, že to byla zrovna Beauty by Katty...

Miss Sporty

- chubby stick, color summer....

Kromě kosmetiky miluji i navštívit "svíčkovnu" :D (většinnou "čuchám" vůni...)
Že je to krása?...

Kik

Tady bych se docela ráda pozastavila. Docela jsem se těšila na Kik, protože v Šumperku se mi jejich Kik docela i líbil, ale u nás? Lidi, to se nedá ani srovnávat.
Oblečení: Nic moc, obzvlášť pro dospělé, vlastně spíš nic, než moc.
Co se musí nechat, tak snad jediným pozitivem bylo to, že seženete v něm věci normálně do kuchyně, sklenky na pití, kuchyňské pomůcky apod..mám vlastní značku... :D

Sportisimo

- boty, boty a ....


- nike já můžu...

Na závěr našeho "tripu" jsem neodolala a zavítala do zverimexu, kde k mému překvapení opravdu měli i zvířata :D
(Zakrslý králíček)

 (Laboratorní myši)
 (Ještěr)
 (Morčata)
(Rybičky)Žádné komentáře:

Okomentovat

Follow Us @soratemplates