úterý 9. srpna 2016

♥GRWM♥

Ahojte ♥

Ačkoliv venku prší, neodradilo mě to a já se šla podívat do města, konkrétněji do Albertu, kde chodíme občas nakupovat, jednak proto, že se tam najdou fakt dobré produkty, ale hlavně za super ceny...

Jsem milovnicí dobrého (un)healthy jídla :D, což lze i dobře vidět :D
Ne, dělám si srandu.
Měli tam ovoce levnější, než v běžných obchodech, jako je např: Hruška, Billa apod.
Takže jsem tam prostě musela jít, že?

Taky "milujete" ty nadpisy.. AKCE ? :D
Všechny ženy jistě ví, o čem mluvím...

Kromě ovoce, zdravé stravy se ráda "dívám" na tu nezdravou, hlavně donuty a různé koblížky... je to strašně dobrý a krásně to vypadá, tentokrát jsem ovšem odolala a opravdu si to jen vyfotila.. :)Aneb "DRŽÍME DIETU".

Jediné, co jsem si odnesla byl džus a dvě housky se sýrem.

Jistě víte, že jsem včera postovala docela velmi zajímavý článek, který se týkal mé babičky a v podstatě i narážel na mladou generaci, přibližně stejně starých lidí, jako jsem já. Zkrátka jsem se zabírala chováním mladých lidí vůči starým. Pokud jste si ho z jakéhokoliv důvodu nestihli přečíst, určitě by jste měli :)

Vraťme se ale ke GRWM.
Co se týká líčení a oblečení, docela ráda (asi jako všichni mladí lidé) experimentuji a zkouším nové věci. No i když to dnešní GRWM je spíše takovou klasikou pro mě :D

Poučovat vás, jak se máte líčit a oblíkat opravdu nechci, každý máme svůj styl a každému z nás sluší něco jiného, proto to berte jako inspiraci nebo GRWM by JJ :D, to už je na vás.Moji každodenní rutinou je řasenka, ovšem, když mám opravdu skvělou náladu a chuť "kreslit", udělám si "něco", co se má podobat lince :D Zrovna zde, se to té lince docela i podobá, co myslíte? :)


A ozbrojit se úsměvem je základ! :D
Někdo by řekl, že proužky rozšiřují postavu, já osobně si myslím, že ne. Sice je pravdou, že postavám menšího vzrůstu s pár kily navíc by to mohlo nadělat paseku, která by na oko mohla působit trošku "přeplácaně" a "nevzhledně", ale každý podle svého gusta.:)

Snad jsem vás nějakým způsobem neodradila a vy jste si něco "inspirativního" s sebou odnesli :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Follow Us @soratemplates