úterý 20. prosince 2016

Zamilovaná přes internet.... ?!

Na tohle téma je třeba se trochu zamyslet, vžít do situace různých možných příběhů.
Jsou zpravidla tři tábory, a to :


  •  Lidi, kteří si myslí, že zamilovat se přes internet je zcela nemožné
  • Lidi, kteří si naopak myslí, že je to jedna z nejlepších "dnešních" možností, jak najít lásku
  • Lidi, kteří nemají žádný názor nebo jim je to naprosto jedno
Popravdě, já osobně si myslím, že z psaní s jiným člověkem se zamilovat dá, ale uvedu to na pravou míru.. platonicky.

Je to taky proto, že já sama si tímto "procesem" zamilovanosti prošla. Psala jsem si s klukem, který byl fakt prima a mohu říct, že opravdu se jednalo o něj a nebyl to žádný Karel, chcete- li fake . 
Naše začátky byly docela humorné, potkala jsem ho na "seznamce", kde jsem tehdy si z legrace založila profil (zpětně musím říct, že toho nelituji, ale profil jsem smazala a už nikdy více :D), jednalo se o Badoo, je to momentálně asi nejvíce známá online seznamka na celým světě.

Byla jsem to já, která ho oslovila... vůbec mi nevadilo, že jsem udělala první krok, dnes ti kluci už nejsou to, co to bývalo dříve.. samozřejmě, ne všichni! Odpověď jsem dostala po krásných dvou týdnech. Tehdy mě to docela zarazilo, ale byla jsem šťastná, prostě se mi líbil na první pohled, vím, že první dojem nemusí být zrovna ten správný, ale jistě mi dáte za pravdu, že když se nám prostě někdo líbí, tak si jdeme tvrdě za svým...

Jako já. Byla jsem v té době ve druháku na gymplu a prožívala jedno z nejhorších období, které mě mimochodem donutilo si profil založit, potřebovala jsem se odreagovat a zapomenout na svoje problémy. On byl na vysoké. A byl pro mě řešením, jak se odreagovat.

Z nezávazného psaní se stalo něco zvláštního, ten kluk, když mi neodepsal nebo tam nebyl mi začal strašně chybět. Nemohla jsem dlouho přijít na to, proč.. když si to vlastně představíte.. tu skutečnost, zjistíte, že je to stále kluk na druhé straně sítě.

Spolu jsme si dokázali psát od rána do večera.. vkuse.. každý den. Nebylo nám to divné, prostě jsme si rozuměli.

" Proč se spolu nesetkáte?" by mi jistě spousta z vás řeklo,ale já se setkat nechtěla, zkrátka mi strašně moc vyhovovalo, že je to jen psaní, úlet... blbost.., na kterou časem zapomenu.
Tenhle "úlet" trval jeden rok, přesně.
Pak nastal konec. Zmizel. Z ničeho nic, prostě přestal chodit na tu seznamku a i tam, kde jsme si spolu psali.

Mrzelo mě to, ale dnes už se tomu spíše směji.

Od té doby se stalo hodně věcí. 
Dala jsem se dohromady, skončila s gymplem, našla si práci.. poznala nové, "skutečné" lidi a začala konečně žít. ☺

A pokud se ptáte, jaký je můj názor na vztahy, co vzniknou na seznamkách... tak vám s klidem mohu říct, že je to v podstatě úplně stejné, jako vztah, co vznikne v baru, venku apod.
Buď se shodnete a půjdete stejnou cestou nebo zjistíte, že jste každý odlišný a máte jiné názory a vaše cesty se rozdělí.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Follow Us @soratemplates