neděle 31. července 2016

Me before You, + Filmy, které vás 100% rozpláčou !

Ahojte ♥

Tradicí se u mě stalo, že přes víkend, když zrovna není hezké počasí, sleduji filmy. Tento víkend, tím rozhodně byl. Už ráno mě vzbudila bouřka doprovázená silným deštěm, že jsem musela přeorganizovat svoje plány, ( chtěla jsem totiž navštívit naše nově vybudované "centrum" obchodů :D jojo, klasická "blogerka").

Nakonec jsem se rozhodla pro sledování filmů.
Hledala jsem něco dramatického, co opravdu má příběh a néní to jen říčka náhodných událostí, jak spousta filmů bývá. Tuhle jsem slyšela chvalitebné ohlasy na nový film, a to Me before You ( Než jsem tě poznal/a).


Zprvu jsem si říkala, že to bude nějaká slaďárna a film se bude točit jen kolem jednoho dokola...
No, musím říct, že tenhle film, byl opravdu třešničkou na dortu. Už od prvního dialogu, mezi hlavními postavami mě to vtáhlo do děje, hlavně do postavy hlavní hrdinky Louise.
Vyrovnat se se ztrátou práce, vzápětí přijmout novou práci, u které je zapotřebí se obrnit nervy, ale i být pečlivý-> stát se pečovatelkou pro muže, co ochrnul při srážce s motorkou a zůstal na elektrickým vozíku... chce to hodně odvahy. ale co Will, muž, co žil pestrý, volný život plné zábavy? Jak se dokáže vyrovnat se svým osudem? Z rozchodu se svojí přítelkyni a vzápětí si zvyknout na novou pečovatelku v podobě Louise?
Prozrazovat děj není mým účelem, proto jej nechám otevřený a záleží jen na vás, zda se budete chtít podívat na příběh dvou odlišných lidí, kteří se do sebe zamilují... :)

Nemoc, láska, přátelství to je to, co všechny filmy spojuje.

Tento film mi ovšem připomněl už dříve natočené snímky na stejný způsob..

Marvinův pokoj (Marvin´s Room)


Dlouhá cesta (Walk To Remember)


Teď a Tady (Now is good)


Hvězdy nám nepřály (The fault in our stars)


Zemřít mladý (Dying Young)


Pořád jsem to já (Still Alice)


Píseň pro Martina (A song for Martin)


Snad vám článek nabídl filmy, které jste třeba ještě neviděli :)).

Už teď se můžete těšit na další, který připravuji, a to Haul/Try it!:)

Mějte hezký zbytek večera, uvidíme se brzy! 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Follow Us @soratemplates