pondělí 11. července 2016

(Ne)zadaní charizmatičtí muži

Jako puberťačka jsem měla v pokojíčku vyvěšený plakáty známých krasavců, ať už to byli (zpěváci,herci či sportovci).
Snila jsem, že se jednou se svým oblíbencem setkám. - Zatím se mi to ještě nepodařilo.
Lítala jsem si v obláčcích, platonicky se zamilovávala, jakmile jsem objevila jinou "osobnost", odmilovavala jsem se, a tak to šlo stále dokola.

Teď už jsem dospělá. Pokoj beru jako místnost pro práci, tedy pracovnu, kam se zašiji, abych měla klid a mohla své myšlenky soustředit na důležité věci, jako je škola a psaní článků, které mě mimo jiné velmi naplňují a díky psaní se mohu nachvíli stát sama sebou.

Ovšem to, co mě neopustilo, byl právě respekt, chcete-li obdiv k nim.

"Vím, že nežijeme v pohádce, a že náš "princ" vlastně neví o naší existenci, ale to neznamená, že nemůžeme snít."

 Chris Pine

věk: 35
výška: 183 cm
oči: modré

Tak z tohoto chlapíka jsem bývala od doby, co jsem viděla film Deník princezny 2 hodně odvařená. Chodila jsem usínat s představou, že to bude jednou vedle něho. - ( Krásná představa, myslím, že jsem nebyla jedinou :D), pak jsem rostla a s ním následovaly filmy, kde jsem ho začala považovat už za herce a ne za krásného mladíčka s ještě dokonalejší tvářičkou... Jde vidět, že u něj rozhodně platí, že čím starší je, tím je víc charizmatický a sexy.


Taylor Lautner

věk: 24
výška: 174 cm
oči: hnědé

Kdo by neznal Jacoba ze sérií Stmívání. Tento mladíček si mě postupně získával, nejprve mě oslnil svou přitažlivostí, vzhledem, ale pak jsem objevila jeho talent v herectví, že dokáže zahrát i naprosto vážnou postavu a vy mu začínáte věřit naprosto vše, co řekne. V tu chvíli jsem se chtěla stát Bellou ( Kristen Stewart). Jakmile film skončil, skončila s ním i moje platonická láska.Ian Somerhalder

věk: 37
výška: 176 cm
oči: modré

Modré oči, nejkrásnější mimika a úsměv, to je Ian. Ian, kterýho všechny holky baštily/í v sérii Upíří deníky. Ovšem od roku 2015 šťastně ženatý s Nicki Reed. Zac Efron

věk: 28
výška: 173 cm
oči: modré

Vanessa Hudgens a Zac. To byla rozhodně nejkrásnější dvojce ze všech možných. Opět si nemohu odpustit, že každá by chtěla být na jejím místě, ale jak to tak chodí, vztahy končí, lidi se nepohodnou a velké lásce odzvoní. V tu chvíli se miliony dívek na světě začne radovat, že šance, "klofnout" fešáka Zaca je velká.... Stal se z něj jeden nejvíce obsazovaný herec za poslední roky.


Xavier Samuel

věk: 32
výška: 178 cm
oči: hnědé

Nedávno jsem ho viděla ve filmu Pařmeni, kde se mi opravdu líbil. Nevinnost, krásné oči, tělo... no která by neodolala, že?


Chris Hemsworth

věk: 32
výška: 190 cm
oči: modré

Talentovaný herec, který si jistě své publikum získal hlavně rolí Thor, kde opravdu exceloval. Ženatý, 3 děti a jeho mladší bratr Liam ( snoubenec Miley Cyrus) jde v jeho šlépějích..Jeremy Irvine

věk: 26 let
výška: 183 cm
oči: modré

Tento herec mě naprosto okouzlil ve filmu Teď a tady, kde si zahrál po boku Dakoty Fanning.
Myslím, že to byla jedna z mála hlavních rolí, kde ukázal svůj talent a charizma.


Cameron Dallas

věk: 21
výška: 175 cm
oči: hnědé

Roztomilý, mladý a sexy. Holky šílí, kluci žárlí (jen někteří). Nositel Teen Choice Award pro nejkrásnějšího muže. Začínající herec a lamač dívčích srdcí.. (Mému věku nejbližší :D).


Myslím si, že můj seznam je trochu skromný, ale dávat sem Brada Pitta či George Clooneyho se mi zdálo už poněkud "nudné". Měla by se do povědomí dostat "mladá krev", nové tváře, které nejsou okoukány. 

Pokud si vzpomenete na někoho, kdo si myslíte, že tam chybí, dopište jej do komentáře :) ♥


Žádné komentáře:

Okomentovat

Follow Us @soratemplates