čtvrtek 7. července 2016

Beauty news #drugstore

Minulý týden jsem si zpestřila návštěvu Tety drogerie, abych se podívala na novinky, které si pro nás připravila.
Musím se přiznat, že si každou návštěvu velmi užívám. Cítím se tam jako "doma".

Při vstupu dovnitř mě zavalí chladný vzduch klimatizace a vůně parfémů, které si ženy zkoušely na rukách či testovacích proužcích.
Můj pohled směřuje na dekorativní kosmetiku.
Mezi mé oblíbené značky..např. Rimmel London, essence, Dermacol apod.

Rimmel London
U Rimmelu mi přijde, že nijak regál neobměnili, neboť se stále mezi top novinkami drží prodlužovací řasenka s výtažky z okurky a sada SUPER Gel laků.

essence
Essence přichází s kolekcí pod názvem : TRY IT. LOVE IT! Kolekce obsahuje samostatné mono stíny, které jsou kombinovány do "pleťových" odstínů, řasenky pro objem a prodloužení, laky na nehty a rtěnky laděné opět do světlých odstínů. Tahle kolekce mě obzvlášť nadchla...


Miss Sporty
Tak tahle značka je jednoznačně pro dospívající slečny. Mezi mé top spíše nepatří, ale to neznamená, že se na ni nepodívám:). Její kolekce nese název SoMatte Finish. Pudr, make up, korektor a samozřejmě nemohou chybět laky na nehty ve výrazných letních barvičkách..

Dermacol
Poslední, na co jsem se stihla ve spěchu podívat, byla česká značka Dermacol. Ta přišla s barevnýma fixama na oči a stejně laděnou řasenkou. Modroočky a zelenoočky, máte šanci si vyzkoušet něco nového!

Uma
Typickou značkou Tety je značka Uma. Rozhodně stojí za vyzkoušení! Teď byl vyloženě vyprodán její Kit očních stínů...

Žádné komentáře:

Okomentovat

Follow Us @soratemplates