čtvrtek 27. října 2016

Deep thought... Myšlenky, co mi nedají spát..

Ahojte♥

Napsat článek a vydat jej už není nic tak převratného, dlouho jsem nic nevydala, protože moje myšlenky se zaměřily na něco jiného.

Poslední dobou mám chuť podnikat nové věci. Posouvat se zase dál. Nestát pořád na jednom místě..
Dokonce jsem odhodlaná si najít brigádu, protože vydělat si vlastní money by byl nejkrásnější zážitek.. vstup mezi dospělé☺.

Snažím se poslední dobou zaměřit jen na sebe, chci získat trošku víc sebevědomí, shodit přebytečná kila a konečně si začít užívat toho krásného života plné volnosti.
Je to taky hlavně tím, že mám víc času, neboť studuji dálkově a to mi naprosto vyhovuje.

Pozoruji na sobě, že jsem víc šťastná a odpočinutá. Dokáži se soustředit a neupadám do "depek".
Možná je to taky tím, že poznávám nové lidi a prostředí. Baví mě to.

Cítím, jak se pomalu začíná vracet zpět moje staré já!♥


Dokonce jsem našla zálibu ve fotografování, začínám přicházet na to, proč tolik lidí miluje focení... neuvěřitelné, co dokáže tak malá věc vykouzlit za nádhernou momentku.

To se projevuje i na mém instagramu, kde se snažím obden přispívat nějaké ty momentky ze svého života...

Je tolik věcí, co se dá dělat, tolik krásných věcí, které mě strašně moc lákají je poznat.

Myslím, že to ale hodně závisí také na mé vůli a snaze, protože pokud bych se nesnažila, asi bych nebyla úspěšná v tom, v čem jsem.

Miluji blogování, opravdu mě to naplňuje a krásně si odpočinu, protože veškeré emoce, co se ve mně nachází jdou na blog. Nemusím ani tolik přemýšlet, co chci, to napíšu.

Myslím, že je to dobrý způsob pro ty z vás, kteří mají nějaké problémy, ale bojí se s nimi svěřit.. protože blog může být i anonymní.

Dřív jsem přemýšlela, že bych psala anonymně, dokonce jeden blog jsem měla v anonymitě, pak jsem ale přestala, protože už jsem nepotřebovala se tolik svěřovat. Určitě mi to něco dalo, protože jinak bych dnes nebyla tam, kde jsem.

Kdybych měla dát radu, pro někoho, kdo se bojí psát nebo má k tomu jiný sebemenší důvod, ať už ze strany rodičů, příbuzných, přátel i nepřátel, žádný lepší způsob neexistuje, ani nejlepší psycholog nedokáže tolik porozumět vám, jako vy porozumíte sami sobě díky psaní.

Našla jsem se v tom. Dospívám společně s blogem,protože, když se podívám na dřívější články, musím sama uznat, že to bylo psáno do větru, žádná informace, která by byla nějak zajímavá a pro lidstvo nepřehlédnutelná se nevyskytla.

Věřím, že každý z nás, kdo do svého snu dává maximum, má naději, aby se jeho sen stal skutečností...Žádné komentáře:

Okomentovat

Follow Us @soratemplates